Q & A

Pytania i odpowiedzi

Czy sprzedawane domy są w pełni gotowe do urządzania i mieszkania?

Sprzedajemy budynki, w których wszystkie prace zostały wykonane, dla których mamy dokumentację urzędową związaną z odbiorem końcowym, bez ryzyka kupowania domów, których budowa nie została zakończona.

Czy ponoszę koszty rezerwacji lub inne w trakcie trwania budowy?

W trakcie trwania budowy nie ponosisz żadnych kosztów, za mieszkanie lub dom płacisz przy akcie notarialnym gdy dostajesz klucze do swoich “czterech kątów”.

Jaką mam gwarancję, że wybudowane domy są zrealizowane w najwyższym standardzie?

Budujemy korzystając z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości, dbamy o jakość i staranność wykonania, cenimy zapał i zaangażowanie na każdym etapie prac, dlatego nie boimy się objąć pięcioletnią gwarancją naszych mieszkań i domów.

Jak długo trwają formalności?

W naszej firmie wszystkie formalności załatwisz szybko i sprawnie. Wiemy, jak poważną inwestycją jest kupno domu czy mieszkania. Z tego powodu u nas płatność za nieruchomość realizowana jest dopiero po zakończeniu budowy. Dzięki temu kupujesz dom lub mieszkanie, które już powstały, a nie są dopiero w sferze planów. Bez obaw, że nie otrzymasz kluczy do własnego domu albo opóźnienia w budowie zepsują długo planowaną przeprowadzkę.